Informacje wstępne

Opublikowano: 9 lutego 2024


Informacje wstępne

Jeżeli jeszcze nie posiadasz takiego urządzenia, a masz zamiar lub zastanawiasz czy go kupić, to poniżej przedstawiam najważniejsze informacje na temat tego wielofunkcyjnego robota kuchennego. Obecnie na polskim rynku są oficjalnie dostępne dwie wersje urządzenia, smart oraz connect.

Smart

To najbardziej pożądana i najnowsza wersja z asystentem głosowym. Standardowa cena producenta to 2499 zł. W pewnych okresach dostępny jest także w promocyjnej cenie, najniższa cena wynosiła 1799 zł w listopadzie 2023 roku. Robot dostępny jest także u innych sprzedawców w nieco wyższej cenie, gdzie również można go nabyć na raty 0%. Istnieją dwie wersja kolorystyczne tego produktu biała oraz czarna.

Connect (1050 W)

To starsza wersja urządzenia ze wbudowanym wyświetlaczem, aktualnie dostępna w oficjalnym sklepie internetowym Lidl w cenie 1899 zł. Obecnie najnowsza wersje tego modelu to SKMS 1100 A1 z nowym systemem grzewczym, większą mocą gotowania 1050 W. Starsze modele connect mają moc gotowania wynoszącą 1000 W i nie są już produkowane, jednak ciągle można je zakupić w portalach z ogłoszeniami po okazyjnych cenach. Warto zwrócić uwagę na oznaczenie modelu, aby przypadkiem nie kupić starszej wersji po tej samej cenie.

Ponadto istnieją jeszcze inne wersje.

Connect trend oraz edition plus

To taki sam model jak Connect, jedyną różnicą jest inna kolorystyka, oficjalnie dostępny tylko w Niemczech w kwocie €399, w Polsce sprzedawana jedynie przez pośredników.

Sporadycznie u innych dystrybutorów pojawia się także wersja edition plus, w cenie około 1000 zł, jest to urządzenia bez dotykowego wyświetlacza.

Zakup urządzeń na raty możliwy jest tylko u innych sprzedawców, w oficjalnym sklepie Lidl nie ma takiej możliwości. Kupując w innych sklepach, pamiętaj, że jesteś chroniony również dwuletnią rękojmią, która zobowiązuje sprzedawcę do przyjmowania reklamacji.

O różnicach pomiędzy urządzeniami można przeczytać w innym artykule. Znajdują się tam także oferty sprzedaży urządzenia od innych sklepów. Spośród wielu sprzedawców zawsze staram się przedstawić najkorzystniejszą finansowo ofertę, jednak z reguły to zawsze Lidl prezentuje najkorzystniejszą ofertę, problem jedynie w tym, że urządzenie nie zawsze jest tam dostępne.

Szukaj na stronie
Baza przepisów

Kliknij na wybraną nazwę modelu

O stronie

Prezentowana strona to prywatny blog internetowy, w którym opisywane są tylko i wyłącznie subiektywne odczucia autora, dotyczące prezentowanego i posiadanego przez niego sprzętu. Więcej informacji.

Oficjalna strona urządzenia znajduje się pod adresem monsieur-cuisine.com, a sklep oficjalnego dystrybutora to lidl.pl

Prezentowana strona to blog internetowy, w którym opisywane są tylko i wyłącznie subiektywne odczucia autora dotyczące prezentowanego i posiadanego sprzętu. Prawa własności dotyczące poszczególnych znaków towarowych należą do firm, które są ich właścicielami. Strona internetowa nie jest sklepem internetowym, zawiera jedynie odnośniki do ogłoszeń, aukcji, sklepów, które sprzedają roboty kuchenne i akcesoria, a w mniemaniu autora mogą stanowić zainteresowanie użytkowników urządzenia. Informacje zawarte na stronie nie są oficjalnym stanowiskiem firm produkujących prezentowane urządzenie.

Na stronie internetowej znajdują się tzw. linki afiliacyjne, których po kliknięciu następuje przekierowywanie użytkownika do różnych sklepów internetowych. W związku z tym autor strony może otrzymać za to wynagrodzenie.

"Lidlomix" nie jest oficjalną nazwą urządzeń z serii Monsieur Cuisine. Określenie to jednak jest potocznie używane ze względu na sprzedawanie robota w sklepach Lidl.